חוסכים במחירי הטיסות לניו יורק

מחירי טיסות לניו יורק מהווים לא פעם גורם המייקר באופן משמעותי את הנסיעה. עניין מהותי במיוחד עבור חבר'ה צעירים, המגיעים לניו יורק במטרה לעבוד ולחסוך כסף הדרוש לבניית עתידם. בין אם מדובר בתיירים או בצעירים שמצאו עבודה בניו יורק, החוויות הרבות כתוצאה מהשהות בעיר והאטרקציות הזמינות בה, הן ללא תחליף. בכתבה הבאה תוכלו למצוא טיפים שיעזרו לכם ללמוד כיצד לחסוך בעלויות הטיסה לניו יורק.

מחירי טיסות לניו יורק

ניו יורק רכשה לה ברבות השנים מוניטין של העיר המרתקת בעולם וכיום היא מהווה מוקד עסקי, תרבותי וקולינרי המושך מידי שנה כמות עצומה של תיירים. המון טיסות מישראל נוחתות בניו יורק ועליהן משפחות, צעירים ואנשי עסקים המעוניינים לטעום בעצמם מהתפוח הגדול. עם זאת, אין זה סוד שהעלות הכרוכה בהגעה לעיר המדהימה הזו, אינה זולה כלל – מחירי טיסות לניו יורק עלולים להרקיע עד לכ-1600 דולר ויותר, כאשר במחלקה ראשונה או עסקית יש לצפות למחיר גבוה מכך. עלויות הנסיעה הגבוהות מרתיעות לא מעט ישראלים.

כיצד ניתן לחסוך בעלויות

ישנן מספר דרכים בהן ניתן למצוא טיסות זולות לניו יורק במחיר סביר מהרגיל. ראשית, כלל הברזל הוא להימנע מתקופות בהן יש ביקוש רב לטיסות, כמו בזמן החגים או בחודשי חופשת הקיץ. אפשרות נוספת היא לחפש טיסות לניו יורק דווקא בתקופת החגים האמריקאים (למשל במהלך חג ההודיה או חג המולד) משום שבתקופות אלו חברות התעופה מתכוננות להיענות לביקוש גדול במיוחד שמגביר את התחרות ביניהן ומניב לעיתים הצעות אטרקטיביות ומשתלמות. לבסוף, אפשרות טובה למציאת טיסות במחיר משתלם היא בדיקה מקיפה וחוזרת של אתרי נסיעות שונים באינטרנט, המציעים לעיתים מחירים אטרקטיביים של הרגע האחרון. אפשרות זו טובה בעיקר לצעירים שאינם מוגבלים על ידי שלל גורמים כמו מחויבויות משפחתיות או עבודה ומחליטים לבקר או למצוא עבודה בניו יורק.

נוחתים בשדה התעופה בניו יורק

ברגע שמצאתם טיסה, חשוב לוודא לאילו משדות התעופה של ניו יורק אתם עומדים להגיע. רוב הטיסות נוחתות בשדה התעופה הגדול על שם קנדי, הנמצא בתחומי קווינס, 25 ק"מ ממנהטן. שדה תעופה נוסף הממוקם בקווינס הוא לה–גרדיה והוא הקרוב ביותר מכל שדות התעופה למרכז מנהטן. לבסוף, שדה התעופה האחרון מבין השלושה הוא ניוארק אשר ממוקם בתחומי ניו ג'רזי. לעיתים ישנן חברות תעופה המספקות טיסות לניו יורק במחיר מוזל יותר לבוחרים לנחות בשדה התעופה ניוארק – אופציה טובה בעיקר למי שאינו בהכרח מעוניין להגיע למרכז מנהטן.